Tagi

, , , , , , ,

Sesja zdjęciowa w marcu? W plenerze? Czy to możliwe? Oczywiście, że tak! Shooting zaplanowałam z myślą o przyjemnych zjawiskach pogodowych. We współpracy z ekipą Agencji IMAGA oraz kilku zaprzyjaźnionych aniołów spełniły się nasze oczekiwania i pogoda dosłownie zaszczyciła nas swoim urokiem. Wprawdzie niekiedy odwiedzał nas powiew rześkiego wiatru, ostatecznie jednak nie daliśmy za wygraną.

Oto efekt sesji na bannerze ORSAY.com:

07_banner_dots

Kompozycje modowe w stylu pin-up stanowiły kanwę akcji opartą na dosyć mocnym, charakterystycznym miejskim tle. Wiosną 2014 r. bazą wszelkich odniesień artystycznych były właśnie betonowe struktury, proste – geometryczne bryły. Również nasza ekipa zdecydowała się na charakterystyczny plener, który wzmocnił lekkość stworzonych stylizacji i nadał charakteru akcji groszki.

Zobaczcie ciąg dalszy sukcesów w fotograficznych produkcjach wizerunkowych dla ORSAY, którymi miałam przyjemność zarządzać:

Z myślą o Was zamieszczam kulisy sesji w wydaniu wideo, czyli tzw. making of lub backstage video do sesji zdjęciowej. Zobaczcie jak przebiegała praca na planie zdjęciowym:

 

Credits:
Production: IMAGA
Photographer: Maciej Boryna
Photo shoot manager: Agata Sobczak – Szyc
Make-Up Artist: Majka Lewicka / IMAGA
Hair Stylist: Bartosz Satora
Model: Klaudia K. / MYSKENA
Set & photo assist: Albert Białek
Backstage video: Stanley Znojko
Montaż: Michał Basiura
Client: ORSAY