Tagi

, , , , , , ,

Druga środa września upłynęła zatem pod znakiem realizacji intensywnej sesji zdjęciowej wizerunkowej dla kolekcji biznes marki ORSAY.
Czy w industrialnym plenerze, czy w eleganckim lobby – do naszej dyspozycji mieliśmy wiele interesujących obszarów, które stały się ważnym tłem sesji.
W roli głównej modelka – Maria, ekipa fotografów: Tomasz i Ania, makijaż: Majka, stylizacja perfekcyjnych włosów: Marcin, stylizacja i edycja kolekcji: Emilia. Produkcja, koordynacja, nadzór planu: Agata, czyli ja we własnej osobie. W skrócie: doskonały team do zadań specjalnych.
Czego chcieć więcej? Dobrej pogody. I taką właśnie zostaliśmy zaszczyceni. Brak przejaskrawień, deszczu, pochmurno, aczkolwiek z dużą dozą miękkiego światła z – dosłownie – jasnego nieba.
Start!
Działamy!
Rozpoczynamy od ujęć na przepięknym tarasie z widokiem na industrialny Wrocław, następnie przemieszczamy się do lobby, części restauracyjnej
i ponownie w obszar recepcji. Jeszcze kilka dodatkowych ujęć i …
na tym nie koniec!
Pędzimy do studio sfotografować look book kolekcji w ujęciu produktowym, który ujrzy światło dzienne w sklepie internetowym ORSAY. Już niedługo ukażą się efekty realizacji sesji zdjęciowej we współpracy z Hotelem Diament Wrocław. Do zobaczenia wkrótce, a tymczasem zapraszam Was do galerii ujęć zza kulis sesji zdjęciowej: