Tagi

, , , , , , , , , , ,

Nadeszła chwila, w której nareszcie mogę zdradzić Wam moje najnowsze osiągnięcie w ramach zarządzania projektem fotograficznym.
Ostatnio prezentowałam dosyć oszczędny materiał zza kulis sesji zdjęciowej, której tematem przewodnim były torebki. Teraz zaprezentuję Wam gotowe efekty, które trwają w kampanii promującej produkt w Internecie na wielu płaszczyznach: strona internetowa, katalog sklepu internetowego, fanpage firmy ORSAY na Facebooku.

Torebki są nieodłącznym elementem prawie każdej kobiecej stylizacji.
Piszę – prawie, ponieważ nie każda potrzebuje uzupełnienia o taki dodatek.
W torebkach nosimy te bardziej i mniej potrzebne drobiazgi, telefony, dokumenty, notatki, ulubioną książkę, a nawet zakupy, torebki dopasowujemy do sytuacji, do ubioru, a także nastroju, w jakim aktualnie się znajdujemy. Prywatnie posiadam całkiem pokaźną kolekcję, ale nie o tym ten post :)

Torebki: duże, małe, kopertówki, portmonetki, zdobione ćwiekami, krokodylą skórą, czy o lekko połyskującej powierzchni – stały się przedmiotem ostatniej sesji wizerunkowej, którą z wielką pasją od szczegółu do ogółu zaprojektowałam, zrealizowałam i obecnie cieszę się rewelacyjnym odbiorem. Jeśli wyobrażacie sobie, że „poszło jak z płatka” – to wcale się nie pomylicie :) Stało się tak dzięki zwartej współpracy z zespołem, z którym po raz kolejny
z ogromną satysfakcją pracowałam. Nie będę rzucać haseł pt. „wszyscy spisali się na medal”, „dzielnie dotrwali do końca sesji”, „wnieśli duży wkład” – według mnie, to zwykłe, oklepane i puste sformułowania. Wyrażę krótko swoje zdanie: dziękuję za Wasz profesjonalizm.

A teraz do rzeczy: deadline był określony na dwa dni robocze, przygotowałam manual, wystylizowałam sylwetki do ujęć, Agata wraz ze Stanleyem zaproponowała ideę ustawienia planu, Majka wykonała cudowne makijaże, Bartek przygotował kilka wariantów stylizacji fryzury, a Gabi dzielnie fotografowała kulisy sesji, podczas której torebki prezentowała Patrycja.

Zapraszam Was do obejrzenia efektów sesji:
[w dniach od 15.08 do 22.08 prezentowanych na stronie ORSAY.pl]

Torebka 01

Torebka 02

 

Credits:
Production: IMAGA
Photo
: Grymuza
Assist: Stanley Znojko
MUA: Magda Lewicka
Hair: Bartosz Satora
Model: Patrycja
Style & Fashion edit: Agata Sobczak – Szyc
Photo Shoot Manager: Agata Sobczak – Szyc
Client / źródło: ORSAY