Tagi

, , , , , , , , , ,

Przełom wiosny i lata, to zawsze idealny moment na pozytywne zmiany. Zarówno na dzień przed, jak i w samym dniu sesji do końca nie wiedzieliśmy, jakiej spodziewać się pogody. Natura okazała się na szczęście całkiem przychylna i dostarczyła zarówno sporo idealnego oświetlenia, jak i turystów [niezbędny element tła, który przedłużał czas trwania sesji zdjęcowej]. Zainteresowanie było niemniej ogromne, gdyż modelka prezentowała kolekcję lekkich, krótkich fasonów jeansowych oraz kobiecą sukienkę z odpowiednio wyciętym dekoltem. Gdyby nie torebka odbijająca światło, gapiów byłaby pewnie większa ilość. Wracając do tematu: sesja ekspresowa, zorganizowana praktycznie z dnia na dzień [uwielbiam ten tryb działania :)].
Wcześniej znana mi była jedynie kolekcja, która w efekcie okazała się niekompletna, postawiłam na wariację total-look w jeansach i zmysłowość połączoną z elegancją [wspomniana już sukienka]. Kwestia wyznaczenia celu kampanii, platform prezentacji materiału zdjęciowego, następnie organizacja spotkania z partnerem przy tablecie, tudzież innych urządzeniach mobilnych, których owy partner dłuuugo się wzbraniał, a które pozwoliły mu uchwycić doskonałe plany i gotowe kadry do realizacji sesji [które z wrodzoną sobie skromnością proponował następnie podczas spotkania].
Fotograf skoncentrowany na zadaniu dociera na plan, genialnie pracuje
z modelką, realizuje sesję w dotychczas nieznanym mi tempie hadronów wędrujących w zderzaczu pod Genewą, przenosimy się do studio, dokonujemy wielokrotnej selekcji idealnych ujęć, dwa dni później otrzymuję idealny materiał do letniej kampanii promocyjnej dla ORSAY. O czym mowa?
Dwa posty temu wspominałam o pięknym plenerze do sesji zdjęciowej [paniętacie? pędzel na kamieniach, naturalna garderoba, woda, powietrze, metal, ogień, moce natury i piękno pleneru].

Tym razem zapraszam do obejrzenia gotowych ujęć z sesji zdjęciowej
[w dniach od 30.05 do 04.06 prezentowanych na stronie ORSAY.pl]

ORSAY Summer image photo shoot

ORSAY Summer image photo shoot

Więcej zdjęć:

Credits:
Production: IMAGA
Photo
: Grymuza
Assist: Stanley Znojko
MUA: Magda Lewicka
Hair: Bartosz Satora
Model: Marta M.
Style & Fashion edit: Agata Sobczak – Szyc [ORSAY]
Client / źródło: ORSAY