Tagi

, , , ,

Wszyscy piszą o Kindze, wszyscy robią Jej zdjęcia, robię i ja! Tzn. koordynuję sesję, bo zdjęcia wykonywał Tomasz ze Studio KWADRAT, natomiast Kinga przybyła do nas z Agencji SPOT Management. W efekcie profesjonalnego zaznajomienia się współpracowała dziś z Panią Fotograf Anną Huzarską oraz Panią Make-Up Artist Martą Bojnowską. Pierwszy efekt sesji znajdziecie tutaj.

Pozwólcie jednak, że nadmienię jeszcze o naszej cudownej modelce:
otóż Kinga wystąpiła niedawno w roli kobiety radosnej, odnoszącej sukcesy, dojrzałej i pewnej siebie. Była to sesja do katalogu internetowego ORSAY. Dzień zapowiadał się i zakończył przyjemnie, odpowiednio wcześniej zaplanowałam kolekcję i wystylizowałam gotowe sety.
W międzyczasie ustaliłam make-up i fryzurę. Gdy tylko ujrzałam gotowe dzieło jakie przygotowała Marta – oniemiałam z wrażenia! Wszystko było zgodne z trendami, lekko zaakcentowane oko, a stylizacja włosów wprost
z wybiegu Fashion Week w Paryżu.

20130204-190541.jpg

Prezentacja kolekcji jest mocno osadzona w kanonach katalogów Internetowych, można ją obejrzeć [jeszcze aktualnie] na stronie ORSAY.pl. Gdyby jednak asortyment nieco się odmienił, prezentuję poniżej wynik shootingu:

sesja zdjęciowa do sklepu internetowego ORSAY

sesja zdjęciowa do sklepu internetowego ORSAY