Tagi

, , , , , ,

Pomysł kreacji shootingu promującego kolekcję w świątecznym wydaniu
na stronę główną ORSAY.com pojawił się w listopadzie 2012 r.
Pomyślałam: tak duże przedsięwzięcie, to idealny moment zarówno
na zakończenie roku jak i otwarcie nowego sezonu w wielkim stylu.
Stało się! W mojej głowie roiło się od pomysłów na realizację sesji zdjęciowej. Wszystkie zadania ubrałam organizacyjnie w idealny projekt, którego głównym tematem była kolekcja ORSAY w stylu glamour na każdą okazję [w wydaniu „odświętnym”, imprezowym oraz wieczorowym].
Na początku zorganizowałam research w poszukiwaniu odpowiedniego lokalu, pertraktacje przebiegły pomyślnie, obiekt okazał się ideałem. Kolejnym krokiem było planowanie galerii modelek do shootingu, wybór studio fotograficznego oraz profesjonalnych wizażystów do współpracy. Z jednej strony kierowała mną ostrożność, z drugiej zaś strony chęć stworzenia nowego, bardziej luksusowego wizerunku marki w sieci. W porozumieniu ze stylistami ORSAY przygotowałam schemat sesji dostosowany do standardów oraz podążający za nowymi trendami. Choć koniec listopada obligował do pozostania wewnątrz obiektu, pokusiliśmy się nawet o wyjście na przepiękny taras pałacu, gdzie pod osłoną nocy modelki prezentowały kolekcję. To było ogromne wyzwanie dla całego teamu, dziękuję Wam za poświęcenie i gratuluję wspaniałych efektów pracy!
Sesja zdjęciowa doczekała się wielu inspirujących komentarzy, a także publikacji prasowych promujących kolekcję Christmas Feeling.

Oto, jak prezentowała się strona główna Orsay.com od 12 do 18 grudnia 2012r.:

02_HOME_banner

Team:
Fot by: Tomasz Kobiela [Studio KWADRAT]
Make-Up Artists: Majka Lewicka / Paulina Ruścińska
Hair Stylist: Bartosz Satora
Models: Natalia i Marta
Production: Agata Sobczak – Szyc [ORSAY]
Client / źródło: ORSAY

Dołączam jeszcze kilka fotografii:

01

02

03

04

05

06

07

08