Tagi

, , , ,

Umiłowanie do fotografii zapoczątkował pierwszy telefon komórkowy
z matrycą 3,2 mpix ;) Już wówczas starałam się uchwycić każdy szczegół
w maleńkim kadrze. Owa praktyka wraz ze zmianami na „lepsze” telefony komórkowe trwała kilka lat do momentu, w którym doczekałam się pierwszego aparatu odkupionego od profesjonalisty – fotografa.
Cztery lata temu – gdy rozpoczęłam pracę przy planie i koordynację sesji zdjęciowych do sklepu internetowego ORSAY, zrozumiałam czym jest fotografia mody na wysokim poziomie. Praca przy planie, produkcja sesji zdjęciowych i koordynacja wszelkich obszarów wymaga ode mnie znajomości technik, możliwości sprzętowych, czy nawet umiejętności postprodukcji w APs. Nie staram się doścignąć standardów high level, lecz stworzyć własne ujęcia, ubrać kadry w delikatność, minimalizm i jasny przekaz. Prawdopodobnie wypracowałam już swój – kobiecy sposób i posiadam zunifikowane spojrzenie przez obiektyw na modelkę pracującą na planie.

Zapraszam do obejrzenia moich pierwszych zmagań sprzed roku [luty 2011 r.] we współpracy z Katarzyną, która ma doskonałe wyczucie pracy na planie, potrafi tak zróżnicować emocje, dopasować posing do prezentowanej kolekcji
i doskonale wczuć w rolę, którą odgrywa, że sesja nabiera unikatowości.
Dziękuję Kasiu za to, że w mgnieniu oka udało nam się stworzyć coś wielkiego
w tak niewielkiej przestrzeni :)

Team:
Foto: Agata Sobczak – Szyc
MUA & hair: Katarzyna Pieniawska
Model: Katarzyna
Style & coordination: Agata Sobczak – Szyc

Galeria: